Zadzwoń: 62 721 00 34

Z czego produkuje się hale przemysłowe?

img 20150806 153332Hale przemysłowe to budynki, które muszą spełniać wiele wymogów związanych ze specyfiką prowadzonej działalności. Zazwyczaj jednymi z podstawowych cech, jakimi muszą się odznaczać takie obiekty, są stosunkowo duża powierzchnia użytkowa, możliwość wykonania specjalistycznej posadzki oraz łatwość montażu systemów niezbędnych do prowadzenia określonych procesów technologicznych. Przy budowie hali przemysłowej poza walorami użytkowymi liczą się także kwestie związane z niskimi kosztami eksploatacji. Sprawdźmy, jakie rozwiązania są najczęściej wybierane przy wznoszeniu tego rodzaju budynków.

Czytaj dalej

Rodzaje konstrukcji stalowych

stal konst

Stal to materiał o dużej wytrzymałości, który stosunkowo łatwo poddaje się obróbce. Jej wielką zaletą jest możliwość wytwarzania różnych stopów, które dzięki obecności pierwiastków o rozmaitych właściwościach oferują dodatkowe cechy przydatne w bardzo szerokiej gamie zastosowań. Jednym z obszarów, gdzie ten materiał sprawdza się wyjątkowo dobrze, jest produkcja różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Są one budowane na potrzeby bardzo wielu dziedzin i zastosowań. Sprawdźmy, jakie typy konstrukcji stalowych są najczęściej tworzone.

Czytaj dalej

Dlaczego warto kupować konstrukcje stalowe od producenta?

stalowe kons

Konstrukcje stalowe są powszechnie wykorzystywane w różnych zastosowaniach przemysłowych, spotkać je można zarówno w halach produkcyjnych, jak i pomieszczeniach przeznaczonych do składowania czy spedycji towarów. Bardzo często są też elementami różnego rodzaju instalacji umieszczonych na zewnątrz. Producenci konstrukcji stalowych wykonują także wszelkiego typu zamówienia związane z budownictwem. Wykorzystuje się je przy budowie elementów nośnych hal i budynków, a często również jako strukturę fasad lub dużych przeszkleń. Sprawdźmy, dlaczego konstrukcje stalowe najlepiej zamawiać u producentów z dużym doświadczeniem wykonawczym.

Czytaj dalej

logo biale

Zakład Ślusarski
Teresa Szyszka

Sapieżyn 19,
63-720 Koźmin Wlkp.

tel/fax. 62 721 00 34

e-mail: biuro@szyszka.pl

Mapa

Szyszka.pl

Zakład Ślusarski Teresa Szyszka to wyspecjalizowana firma produkcyjna działająca od 1990 roku, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie prefabrykacji i montażu szeroko rozumianych konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo wykonuje również specjalistyczne kontenery w kooperacji na rynek krajowy oraz rynki zewnętrzne.

Realizacja Empressia