Zadzwoń: 62 721 00 34
  • Home
  • Oferta
  • Kontenery specjalistyczne

Kontenery specjalistyczne

Dzięki uniwersalności tego rodzaju konstrukcji, znajdują one zastosowanie w wielu branżach przemysłowych - zarówno tych chemicznych, technicznych, jak i budowlanych. Można w nich łatwo przechować różnego rodzaju instalacje, generatory prądu, a także zbiorniki i przepompownie. Dlatego Zakład Ślusarski Teresa Szyszka wykonujemy kontenery specjalistyczne różnych typów oraz o różnych poziomach izolacji akustycznej.

Realizujemy indywidualne zamówienia na kontenery specjalistyczne dostosowane do wymagań Klienta. W pełni dopasowujemy się do indywidulanych specyfikacji oraz nawet niestandardowych potrzeb i oczekiwań. Nasze konstrukcje mogą posiadać podłogę bądź zostać usadowione na specjalnie przygotowanym podłożu. Ponadto możemy w nich zamontować wentylatory wyciągowe, kratki wentylacyjne, a nawet drzwiczki rewizyjne. Jednocześnie podejmiemy się zamontowania wewnątrz oświetlenia oraz instalacji elektrycznej.

Produkowane kontenery można zastosować między innymi:

  • jako wytwórnie mieszanek mas bitumicznych,
  • jako wytwórnie mieszanek betonowych,
  • jako zabudowy pod generatory prądu,
  • jako zabudowy pod przepompownie,
  • i wiele więcej.

Jednak to tylko niewielka część naszych możliwości - chętnie podejmujemy się całkowicie nowych wyzwań, realizując projekty nawet na najbardziej zaawansowane kontenery specjalistyczne. Zadbamy, aby spełniały one nie tylko restrykcyjne wymagania przepisów budowlanych, ale też nie naruszały higieny pracy oraz nie szkodziły środowisku naturalnemu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą galerią, która przedstawia kilka z wielu naszych dotychczasowych realizacji. Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy.

DSC_0624
DSCF3112
DSCF3113
DSCF3873
DSCF3877
DSCF3879
DSCF3885
DSCF5004
DSCF5027

logo biale

Zakład Ślusarski
Teresa Szyszka

Sapieżyn 19,
63-720 Koźmin Wlkp.

tel/fax. 62 721 00 34

e-mail: biuro@szyszka.pl

Mapa

Szyszka.pl

Zakład Ślusarski Teresa Szyszka to wyspecjalizowana firma produkcyjna działająca od 1990 roku, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie prefabrykacji i montażu szeroko rozumianych konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo wykonuje również specjalistyczne kontenery w kooperacji na rynek krajowy oraz rynki zewnętrzne.

Realizacja Empressia