Zadzwoń: 62 721 00 34

O nas

Zakład Ślusarski Teresa Szyszka to wyspecjalizowana firma produkcyjna działająca od 1990 roku, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie prefabrykacji i montażu szeroko rozumianych konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo wykonuje również specjalistyczne kontenery w kooperacji na rynek krajowy oraz rynki zewnętrzne.

Wiedza i elastyczność pozwala na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wieloletnie doświadczenie, zarówno kadry kierowniczej jaki i produkcyjnej zapewnia gwarancję skutecznej i sprawnej realizacji zadań. Stały nadzór nad procesem spawalniczym prowadzony jest przez certyfikowanych pracowników w zakresie kontroli wizualnej VT1, VT2 oraz inżyniera spawalnika z certyfikatem IWE. Ponadto wykonujemy badania nieniszczące PT we własnym zakresie oraz RTG, UT i MT za pośrednictwem firmy zewnętrznej.

Przedsiębiorstwo posiada szereg certyfikatów:

  • Certyfikat Zgodności zakładowej kontroli produkcji wg normy PN-EN 1090-1 (klasa konstrukcji EXC3)
  • Certyfikat Systemu Zrządzania jakością w spawalnictwie wg normy PN-EN ISO 3834-2
  • licencje uprawniające do nakładania pęczniejących farb ogniochronnych

Nawiązywanie długoletniej współpracy z naszymi dotychczasowymi klientami świadczy o jakości produkowanych wyrobów.

Zapraszamy do realizacji wspólnych projektów.

logo biale

Zakład Ślusarski
Teresa Szyszka

Sapieżyn 19,
63-720 Koźmin Wlkp.

tel/fax. 62 721 00 34

e-mail: biuro@szyszka.pl

Mapa

Szyszka.pl

Zakład Ślusarski Teresa Szyszka to wyspecjalizowana firma produkcyjna działająca od 1990 roku, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie prefabrykacji i montażu szeroko rozumianych konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo wykonuje również specjalistyczne kontenery w kooperacji na rynek krajowy oraz rynki zewnętrzne.

Realizacja Empressia